Фотоальбом

7-8 грудня 2012 року Кафедра ортодонтії НМАПО ім.П.Л.Шупика торжественно відмічала свій 5-ий День Народження!

В честь річниці було проведено міжнародну конференцію з ортодонтії, майстер-клас від відомого закордонного лектора, а також торжественну вечірню програму.

Щоб привітати колег зібрались лікарі як зі всієї України, так і з близького зарубіжжя: з Польщі, Росії, Азейбарджану, Литви, Білорусії.

Урочистості та сама конференція відбулись у чудовому залі готелю Русь. У дружній обстановці одне за одним звучали привітання як від представників Міністерства охорони здоров’я України, так і від колег по Інституту стоматології, українських та закордонних кафедр післядипломної освіти, вдячних курсантів та лікарів-колег.

Надзвичайно насичена наукова програма конференції включала виступи з актуальних питань сучасної ортодонтії. У доповідях були представлені різні підходи до лікування ортодонтичних аномалій. За допомогою інтернет-трансляції було проведено доповідь по ортогнатичній хірургії. Слухачі за короткий час мали змогу ознайомитись з напрацюваннями та досягненнями різних ортодонтичних шкіл - і в цьому полягала унікальність конференції. 

Після офіційної частини гості перемістились в банкетну залу готелю Русь, де продовжили вітання у невимушеній дружній обстановці. 

Пропонуємо Вам переглянути фотоальбом з Конференції та з вечірньої програми.

5-річчя кафедри ортодонтії НМАПО ім.П.Л.Шупика, Київ, 7-8.12.12, готель Русь 

Ви тут: Home КОНФЕРЕНЦІЇ 5-РІЧЧЯ КАФЕДРИ Фото